Daugiau nei 20 metų kokybiškų baldų gamybos patirties

Užsakovų svajonių išpildymas, geros emocijos, kurias matome jų veiduose – tai, dėl ko verta dirbti ir tobulėti toliau. Svarbu, kad darbą atliktų savo profesiją mylintys žmonės. Tuomet rezultatas visada džiugina.

Juzef Višnevskij

REJBEN baldų gamybos veiklą pradėjo 2002 metais. Jau virš 20 metų užsiimame virtuvės baldų, spintų, slenkančių durų ir kitų korpusinių baldų gamyba bei prekyba.

Gamybinės patalpos sudaro net 4500 kv.m., kur kiekvieną dieną dirba apie 100 profesionalaus personalo.

Baldų gamybai naudojamos Homag produkcijos staklės, pjovimo mašinos HOLZMA HPL300, HPP350, HPP380, kantavimo mašinos Homag, Brandt (3 vnt.), frezavimo, bei postprocesiniams darbams skirtos staklės CNC weeke. Gamybos procese naudojamos programinės įrangos, kuriuos leidžia geriausiai ir greičiausiai optimizuoti pjovimo išeigą. Taip pat naudojama programinė įranga, kuri leidžia greičiau manipuliuoti gręžimais ir frezevimais. Ateityje planuojama dar plėsti programinės įrangos įvairovę, darbo procesui optimizuoti, pagreitinti, bei supaprastinti darbus konstruktoriams ir projektuotojams naudojant, naująsias IT sprendimų technologijas.

Šiuo metu sprendžiame klausimas dėl airTec ir SealTec karšto oro, besiūlio kantavimo technologijos panaudojimo. Taip pat bandysime naudoti 5-ašių baldinių plokščių frezavimus.

Ilgametės patirties ir galingų įrenginių dėka galime užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę.

REJBEN gamykla yra viena didžiausių nestandartinių baldų gamyklų Lietuvoje. Apie 80 procentų baldų gaminame eksportui. Lietuvos rinka užima 20 procentų mūsų gaminamos produkcijos. Kiekvieną mėnesį, klientų namuose sumontuojame vidutiniškai 140 virtuvės baldų komplektų ir apie 320 spintų, neskaitant vonios baldų ir k.t.. Įmonėje dirba 20 montuotojų, tad esame pajėgūs laiku išpildyti ir didelės apimties užsakymą.

Garsesni gaminti objektai tai: Ali šokoladinė (Arch. Živilė Putrimaitė ), Gaspar restoranas (Arch. Julija Mikalauskė ), Concept homme Prancūzijoje projektas (Diz. Eglė Balčiūnaitė-Muntzer), Neuroklinika Empatija (Arch. Viktorija Puodžiūtė), nemažai sudėtingų privataus būsto interjerų (Diz. Jurgita Dragūnaitė), (Diz. Dovas Serapinas) ir t.t. Courtyard by Marriott Vilnius City Center (Viešbutis), Mylida salonas, Wall Street Avenue (Gastropub Lounge), Versokos poilsio bazė. Bendradarbiaujame su Ergoline, Hanner, PST kompanijomis.

Esame ypatingai stiprūs MDF dažyto gamyboje, tiek filinginio, tiek paprasto. Turime mažą minkštų baldų cechą, juos dažniausiai gaminame visuomeninėms erdvėms. Taip pat gaminame minkštųjų baldų integracijas kietajame balde.

Dalyvaudami ir lankydami pasaulines ir vietines parodas, žengiame koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir klientui galime pasiūlyti itin modernų, šiuolaikišką ir tik jam skirtą ir pritaikytą dizainą, dėka mūsų profesionalių dizainerių ir konstruktorių.

Džiaugiamės kiekvienu klientu, atidžiai išklausome jų pageidavimus ir aptariame visas galimybes. Tiesiog užsukite pasikalbėti, pasitarti. Tikrai rasime optimaliausią sprendimą, galbūt gims planų ateičiai.

Esame visada pasiruošę įgyvendinti Jūsų idėjas ir norus!

REJBEN SU MUMIS LENGVA

Užsisakyti nestandartinius virtuvės, vonios, prieškambario ir kitų patalpų baldus bus paprasčiau po profesionalios konsultacijos.

1 ETAPAS

SUSITIKIME IR APTARKIME DIZAINĄ

Dalyvaudami ir lankydami pasaulines ir vietines parodas – žengiame koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir klientui galime pasiūlyti itin modernų, šiuolaikišką ir tik jo poreikiams pritaikytą dizainą.

View More
2 ETAPAS

ATLIKIME MATAVIMĄ JŪSŲ NAMUOSE

Atliksime patalpų matavimą Jums patogiu laiku, patarsime dėl techninių sprendimų, ergonominio išdėstymo, funkcionalumo. Kad būsimi baldai būtų itin komfortabilūs!

View More
3 ETAPAS

UŽSAKYKITE BALDUS

Profesionalių įrenginių ir ilgametės patirties dėka garantuojame aukštą gaminių kokybės išpildymą bei profesionalų montuotojų darbą. Sėkmingą darbo rezultatą rodo tai, kad virš 50 procentų užsakymų gauname iš buvusių užsakovų rekomendacijų.

View More

PROFESIONALUS APTARNAVIMAS

Svajonių baldus kurti lengviau sulaukus profesionalios konsultacijos ir kokybiško tolimesnio aptarnavimo.

samatos skaiciavimas-mes
SĄMATA

Priderinsime baldų sąmatą prie Jūsų planuojamo biudžeto.

MŪSŲ KOMANDA

Susipažinkite su mūsų komanda ir pasirinkite patogiausią bendravimo dislokaciją bei formą.

Kviečiame atvykti pas mus! Prie kavos puodelio aptarsime Jums rūpimus klausimus.
Pagal poreikius mes galime atvykti iki Jūsų.

Adriana Višnevska
Adriana Višnevska

Mažmenos vadovė

Sebastianas Višnevskas
Sebastian Višnevski

Didmenos vadovas

Susisiekite su mumis

Užklausos forma