Stumdomų durų sistemos

REJBEN UAB jau 18 metų užsiima stumdomų durų gamyba ir gali pasiūlyti itin didelį stumdomų sistemų asortimentą. Tai yra ne tik platus rėminių sistemų pasirinkimas, bet ir berėmių plokščių, MDF durų bei berėmio stiklo durų.

Stumdomos durys yra laikomos neatskiriamu elementu pabrėžiančiu naujamadišką bei funkcionalią spintą. Stumdomų durų didelis privalumas yra tas, jog jos nereikalauja papildomos vietos ir idealiai tinka mažose patalpose. Taip pat slenkančios durys naudojamos pertvaroms patalpoms atskirti arba kaip įėjimas į drabužinę.

Ekskliuzyvinis REJBEN UAB produktas – berėmė sistema. Kadangi ši sitema neturi jokio rėmelio, ji puikiai tinka tiek minimalistiniam interjerui tiek klasikiniam.

Turite dizaino idėjų, bet abejojate dėl jų techninio realizavimo? – nepergyvenkite. Mūsų įmonė yra atvira įvairiems pasiūlymams ir gamybiniams eksperimentams. Rašykite, skambinkite, o jei važiuojate pro šalį – užsukite į svečius. Viską aptarsime, įvertinsime ir mūsų profesionalių, bei didelę patirtį turinčių darbuotojų dėka, jūsų idėjas paversime realybe.

 

Susipažinti su REJBEN slenkančių sistemų katalogu galite atsisiuntę šią nuorodą