pjovimas

Pjovimas

Nestandartinius baldus gaminame su pasaulyje pirmaujančios, aukštųjų technologijų HOMAG grupės mašinomis bei sistemomis.

Pjovimui naudojame visiškai automatizuotas HOLZMA stakles, kurių dėka sutaupome daug laiko. Darbas su Holzma suteikia gamybai lankstumo ir padeda sumažinti sandėliavimo plotą ir atsargas.

Gręžimas

Šiuolaikinės aukštųjų technologijų staklės leidžia automatizuoti darbo eigą ir taip padidinti darbo efektyvumą. Naudojame aukštųjų technologijų HOMAG GROUP mašinas, kurios atitinka visus aukščiausius medienos apdirbimo reikalavimus. Gręžimui, naudojame HOMAG BHX 050/055 stakles, kurios sutaupo daug laiko, dėl ko užsakymas įvykdomas daug greičiau.

Verslo partneriams siūlome užsakyti gręžimo paslaugas pas mus. Pagal iš anksto suderintus brėžinius preciziškai sugręšime visus reikiamus baldų elementus, viską atidžiai patikrinsime ir saugiai supakuosime, o beliks tik surinkti.  

Frezavimas

Įsivaizduoti modernaus baldo be frezavimo darbų, šiais laikais būtų sunku. Pagrindinė kokybiško frezavimo sąlyga yra moderni įranga ir specialistų kvalifikacija. Visus sudėtingiausius frezavimo iššūkius mums padeda išspręsti HOMAG technologijos, o tiksliau CNC weeke staklės.

CNC staklių pagalba frezuojame stalviršių ir laminuotos medienos drožlių plokštes. Pagal klientų pageidavimus (formas ar brėžinius), paruošiame griovelius medžio plaušo nugarėlėms, įleidžiame rankenėles ir kt. Siūlome įvairaus profilio lakštinių medžiagų frezavimą, o taip pat organinio stiklo (PMMA) plokščių, polivinilchlorido (PVC) plokščių bei LMDP ir MDF plokščių frezavimą.

Fasadinių MDF durelių filingų frezavimas mūsų stiprioji pusė! 

Briaunų laminavimas

Briaunų (kraštų) apdorojimui naudojame naujos kartos technologiją HOMAG laserTec. Tai yra raktas į sėkmingesnę gamybą.

Šios technologijos principas yra toks: lazerio spindulys išlydo klijuojamą paviršių, kuris vėliau prispaudžiamas tiesiai ant ruošinio, kas sukuria nematomą perėjimą nuo paviršiaus iki krašto. Ši revoliucinė technologija palyginus su įprastu klijavimo metodu itin supaprastina gamybos procesą bei leidžia pasiekti aukščiausios klasės rezultatų.

Dažymas

Esame ypatingai stiprūs dažytų ploksčių MDF gamyboje, tiek filinginių, tiek paprastų. Vienas svarbiausių darbų baldų gamyboje yra sugebėjimas kokybiškai paruošti bei nudažyti detales. MDF dažymas – nuoseklus ir didelio kvalifikuotų darbuotojų įsitraukimo reikalaujantis procesas.

Stumdomų durų sistemos

REJBEN UAB jau 18 metų užsiima stumdomų durų gamyba ir gali pasiūlyti itin didelį stumdomų sistemų asortimentą. Tai yra ne tik platus rėminių sistemų pasirinkimas, bet ir berėmių plokščių, MDF durų bei berėmio stiklo durų.

Stiklo gaminiai

Gyvename progreso laikais ir paprastus dalykus naudojame vis įvairiau, štai ir stiklas naudojamas ne tik langų gamybai. Nemažai stiklo naudojame ir REJBEN baldų gamyboje, nes ši medžiaga labai dera su medžiu, suteikia aplinkai žavesio bei didesnės erdvės pojūtį.

Laminuotas stiklas – moderni medžiaga, kurią galima naudoti individualių namų bei komercinės paskirties įstiklintiems fasadams, vitrinų, pertvarų, turėklų gamyboje, durų stiklinimui. Šio tipo stiklas taip pat yra saugesnė alternatyva paprastam stiklui, nes sudužus jis tik suskyla ir išlieka savo vietoje.

UV spauda ant kietųjų paviršių

Kiekvieną dieną ieškome vis naujų inovatyvių sprendimų, kurie atitiktų augančius klientų lūkesčius. Skaitmeninės spaudos technologija yra vienas populiariausių pasirinkimų mūsų klientų tarpe. UV technologijos gali atskleisti ankščiau neįmanomus paviršiaus efektus ir daugybę kūrybinių pritaikymų.

REJBEN savo klientams siūlo UV spaudą ant veidrodžio, stiklo, organinio stiklo, MDF, LMDP ir kitų medžiagų.

Baldų projektavimas

2020 metais REJBEN UAB investavo į programinę įrangą IMOS, kuri skirta projektavimo ir gamybos darbo procesui optimizuoti, pagreitinti. IMOS supaprastinta darbus konstruktoriams ir projektuotojams bei duoda užduotis visoms gamybos grandims.

Montavimas

REJBEN UAB, baldų gamybos veiklą pradėjo 2002 metais. Jau virš 18 metų užsiimame virtuvės baldų, spintų, slenkančių durų ir kitų korpusinių baldų gamyba bei prekyba. Gamybinės patalpos sudaro net 4500 kv.m., kur kiekvieną dieną dirba apie 100 profesionalaus personalo.