pjovimas

Pjovimas

Modernios klasikos interjeras Užupyje. Visi baldai gaminti iš filinginio MDF, tai vienas prabangiausių stilių. Būstas kurtas nuostabiai ir labai versliai sutuoktinių porai bei dviem jų vaikams. Šis dizaino stilius suderina tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo vienas kitam prieštarauja – tai klasika ir modernumas.

Gręžimas

Baldų gamybai naudojamos Homag produkcijos gręžimo staklės bei postprocesiniams darbams skirtos staklės CNC weeke. Gamybos procese naudojamos programinės įrangos, kurios leidžia geriausiai ir greičiausiai optimizuoti gręžimo greitį ir tikslumą. Taip pat naudojama programinė įranga, kuri leidžia greičiau manipuliuoti tiek gręžimais, tiek frezevimais.

Frezavimas

REJBEN UAB baldų gamyboje naudojamos frezavimo bei postprocesiniams darbams skirtos staklės CNC weeke. Gamybos procese naudojamos programinės įrangos, kurios leidžia greičiau manipuliuoti gręžimais ir frezavimais.

Briaunų laminavimas

Individualaus namo interjeras kurtas nuostabiai šeimynai su vaikais. Pagrindinės užduotys: Performuotas sienų išdėstymas daugumoje patalpų. Tarp koridoriaus ir tambūro suprojektuota vertikalių sijų pertvara su stiklo intarpais ir durimis, kuri neleidžia tiesiogiai matyti svetainės, bet praleidžia dienos šviesą.

Dažymas

Esame ypatingai stiprūs dažytų ploksčių MDF gamyboje, tiek filinginių, tiek paprastų. Vienas svarbiausių darbų baldų gamyboje yra sugebėjimas kokybiškai paruošti bei nudažyti detales. MDF dažymas – nuoseklus ir didelio kvalifikuotų darbuotojų įsitraukimo reikalaujantis procesas.

Stumdomų durų sistemos

REJBEN UAB jau 18 metų užsiima stumdomų durų gamyba ir gali pasiūlyti itin didelį stumdomų sistemų asortimentą. Tai yra ne tik platus rėminių sistemų pasirinkimas, bet ir berėmių plokščių, MDF durų bei berėmio stiklo durų.

Stiklo gaminiai

Modernios klasikos interjeras Užupyje. Visi baldai gaminti iš filinginio MDF, tai vienas prabagiausių stilių. Būstas kurtas nuostabiai ir labai versliai sutuoktinių porai bei dviem jų vaikams. Šis dizaino stilius suderina tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo vienas kitam prieštarauja – tai klasika ir modernumas.

UV spauda ant kietųjų paviršių

Individualaus namo interjeras kurtas nuostabiai šeimynai su vaikais. Pagrindinės užduotys: Performuotas sienų išdėstymas daugumoje patalpų Tarp koridoriaus ir tambūro suprojektuota vertikalių sijų pertvara su stiklo intarpais ir durimis, kuri neleidžia tiesiogiai matyti svetainės, bet praleidžia dienos šviesą.

Baldų projektavimas

2020 metais REJBEN UAB investavo į programinę įrangą IMOS, kuri skirta projektavimo ir gamybos darbo procesui optimizuoti, pagreitinti. IMOS supaprastinta darbus konstruktoriams ir projektuotojams bei duoda užduotis visoms gamybos grandims.

Montavimas

REJBEN UAB, baldų gamybos veiklą pradėjo 2002 metais. Jau virš 18 metų užsiimame virtuvės baldų, spintų, slenkančių durų ir kitų korpusinių baldų gamyba bei prekyba. Gamybinės patalpos sudaro net 4500 kv.m., kur kiekvieną dieną dirba apie 100 profesionalaus personalo.