APIE MUS

Jau daugiau nei 20 metų įgyvendiname klientų norus.

Mes, dviejų žmonių REJBEN komanda, savo veiklą pradėjome dar 2002 metais, o dabar Jūsų baldų gamyba ir tiekimu rūpinasi apie 100 savo srities specialistų. Pagrindinę mūsų veiklą apima virtuvės baldų, spintų, slenkančių durų ir kitų nestandartinių baldų gamyba bei prekyba.

Ilgametės patirties, galingų įrenginių bei naujausių IT technologijų pagalba užtikriname itin aukštą produkcijos kokybę.

Dalyvaudami ir lankydami pasaulines bei vietines parodas, žengiame koja kojon su naujausiomis tendencijomis. Dėka mūsų profesionalių dizainerių ir konstruktorių, klientui galime pasiūlyti itin modernų, šiuolaikišką ir išskirtinai jam pritaikytą dizainą.

Džiaugiamės kiekvienu klientu, atsižvelgiame į asmeninius poreikius bei pageidavimus ir aptariame visas galimybes. Net jeigu idėja atrodo neįmanoma, rasime optimaliausią sprendimą, kuriuo tikrai liksite patenkinti.

Pildykime Jūsų svajones kartu!

“Klientų svajonių išpildymas
ir geros emocijos, kurias matome jų veidose – tai, dėl ko verta dirbti ir tobulėti. Svarbu, kad darbą atliktų savo specialybę mylintis žmonės. Tuomet rezultatas visada džiugina.”
– REJBEN generalinis direktorius

MŪSŲ KOMANDA

Tikime, kad artimi ir šilti santykiai su klientais sukuria visus lūkesčius pranokštančius rezultatus.
Susisiekite su mumis ir su malonumu atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mažmena

Adriana Višnevska
+370 611 38 333
adriana@rejben.eu

Didmena

Sebastian Višnevski
+370 616 73 777
seb@rejben.eu